

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Max Operating Temperature | 84 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Drive Level | 100 µW |
Stock: 1035
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08122
Ext.Price$0.08122
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08122 | $0.08122 |
| 10 | $0.07244 | $0.72440 |
| 50 | $0.06461 | $3.23050 |
| 100 | $0.05849 | $5.84900 |
| 500 | $0.05295 | $26.47500 |
| 1000 | $0.04794 | $47.94000 |
| 3000 | $0.04340 | $130.20000 |
| 5000 | $0.03930 | $196.50000 |
